Kontakt

 

 

Stockholms Byggmästareförening
Wennerbergsgatan 10
Box 340 27
100 26 STOCKHOLM

Telefon 08-587 147 00
Fax 08-587 147 99

E-post: info@stockholmsbf.se
www.stockholmsbf.se

Karta Wennerbergsgatan 10 
Klicka här

För arbetsgivarfrågor, kollektivavtal och arbetsrätt
kontaktar du Sveriges Byggindustrier (BI) Öst.

Topmeny - Kontakt - ctl00_cph1_dcMain_po_142_dc142_pg3248_contactImg

Anders Larsson

Ansvarig för BF9K
anders.larsson@bf9k.se
+46 70 770 94 00

Topmeny - Kontakt - ctl00_cph1_dcMain_po_142_dc142_pg3254_contactImg

Anne-Marie Ljungqvist

Värdinna
ann-marie.ljungqvist@stockholmsbf.se
+46 8 587 147 37

Topmeny - Kontakt - ctl00_cph1_dcMain_po_142_dc142_pg4466_contactImg

Barbro Lilja

Administratör
barbro.lilja@sverigesbyggindustrier.se
+46 8 587 147 11

Topmeny - Kontakt - ctl00_cph1_dcMain_po_142_dc142_pg3206_contactImg

Claes Sahlin

Chefsjurist
claes.sahlin@stockholmsbf.se
+46 8 587 147 31

Topmeny - Kontakt - ctl00_cph1_dcMain_po_142_dc142_pg3244_contactImg

Elisabeth Martin

Vd Stockholms Byggmästareförening, föreningschef Södertälje Byggmästareförening och regionchef Sveriges Byggindustrier (BI) Öst
elisabeth.martin@stockholmsbf.se
+46 8 587 147 24

Topmeny - Kontakt - ctl00_cph1_dcMain_po_142_dc142_pg3320_contactImg

Ellen Norman

Kommunikatör
ellen.norman@stockholmsbf.se
+46 8 587 147 45

Topmeny - Kontakt - ctl00_cph1_dcMain_po_142_dc142_pg3241_contactImg

Hans Åkerlund

Företagsrådgivare, föreningschef Gotlands Byggmästareförening
hans.akerlund@stockholmsbf.se
+46 8 587 147 28

Topmeny - Kontakt - ctl00_cph1_dcMain_po_142_dc142_pg3249_contactImg

Henrietta Ludwig

Kursansvarig
henrietta.ludwig@stockholmsbf.se
+46 8 587 147 04

Topmeny - Kontakt - ctl00_cph1_dcMain_po_142_dc142_pg3253_contactImg

Kenneth Lindström

Kursledare
kenneth.lindstrom@stockholmsbf.se
+46 8 587 147 07

_MG_3204_Lillian_Vo.jpg

Lilian Vo

Juristassistent
lilian.vo@stockholmsbf.se
+46 8-587 147 20

Topmeny - Kontakt - ctl00_cph1_dcMain_po_142_dc142_pg4740_contactImg

Maria Andersson

Entreprenad- och affärsjurist
maria.andersson@stockholmsbf.se
+46 8 587 147 14

Topmeny - Kontakt - ctl00_cph1_dcMain_po_142_dc142_pg3243_contactImg

Marie Dolk Persson

Medlemsärenden, vd-sekreterare
marie.dolk-persson@stockholmsbf.se
+46 8 587 147 42

Topmeny - Kontakt - ctl00_cph1_dcMain_po_142_dc142_pg3245_contactImg

Marie Porter

Ekonomichef
marie.porter@stockholmsbf.se
+46 8 587 147 01

Topmeny - Kontakt - ctl00_cph1_dcMain_po_142_dc142_pg3321_contactImg

Marie Widegren

Receptionist
marie.widegren@stockholmsbf.se
+46 8 587 147 46

Topmeny - Kontakt - ctl00_cph1_dcMain_po_142_dc142_pg3506_contactImg

Martin Peterson

Entreprenadjurist
martin.peterson@stockholmsbf.se
+46 8 587 147 18

Topmeny - Kontakt - ctl00_cph1_dcMain_po_142_dc142_pg3246_contactImg

Rebecca Edvinsson

Redovisningsekonom
rebecca.edvinsson@stockholmsbf.se
+46 8 587 147 03

Topmeny - Kontakt - ctl00_cph1_dcMain_po_142_dc142_pg3247_contactImg

Roger Isaksson

Vicevärd
roger.isaksson@stockholmsbf.se
+46 70 781 72 00

Topmeny - Kontakt - ctl00_cph1_dcMain_po_142_dc142_pg3252_contactImg

Satu Saario

Administratör
satu.saario@stockholmsbf.se
+46 8 587 147 09

_MG_3431_Sofia_Johansson.jpg

Sofia Johansson

Evenemangsansvarig
sofia.johansson@stockholmsbf.se
+46 8 587 147 05

Topmeny - Kontakt - ctl00_cph1_dcMain_po_142_dc142_pg4768_contactImg

Theresa Wan Ng

Kommunikatör
theresa.wan.ng@stockholmsbf.se
+46 723 16 33 28

Tora_Hultgard.jpg

Tora Hultgård

Administratör
tora.hultgard@stockholmsbf.se
+46 76 135 47 12

Topmeny - Kontakt - ctl00_cph1_dcMain_po_142_dc142_pg3251_contactImg

Åsa Weibahr

Kursadministratör, telefontid mån-tors kl. 9.00-15.00
asa.weibahr@stockholmsbf.se
+46 8 587 147 79

Medlemsföretag och Vill ta del av våra utskick?

Våra mejlutskick går till den vd- samt info e-post ni uppgett till oss. Är ni fler från företaget som önskar få vår information och inbjudningar kan ni registrera er e-post här: