Du är här: Start

Kontakt

Postadress
Stockholms Byggmästareförening
Box 340 27
100 26 STOCKHOLM

Besöksadress 
Wennerbergsgatan 10, Kungsholmen, Stockholm

Tel växel +46 8 587 147 00

E-post

Hitta hit  

Leverantörsfakturor

Vd och vd-stab

Kontakt - ctl00_cph1_dcMain_po_142_dc142_pg4856_pg3244_contactImg

Elisabeth Martin

Vd Stockholms Byggmästareförening, föreningschef Södertälje Byggmästareförening och regionchef Sveriges Byggindustrier (BI) Öst
elisabeth.martin@stockholmsbf.se
+46 8 587 147 24

Kontakt - ctl00_cph1_dcMain_po_142_dc142_pg4856_pg3320_contactImg

Ellen Norman

Kommunikatör
ellen.norman@stockholmsbf.se
+46 8 587 147 45

Kontakt - ctl00_cph1_dcMain_po_142_dc142_pg4856_pg3243_contactImg

Marie Dolk Persson

Medlemsärenden, vd-sekreterare
marie.dolk-persson@stockholmsbf.se
+46 8 587 147 42

Kontakt - ctl00_cph1_dcMain_po_142_dc142_pg4856_pg4450_contactImg

Sofia Johansson

Evenemangsansvarig
sofia.johansson@stockholmsbf.se
+46 8 587 147 05

Kurs

Kontakt - ctl00_cph1_dcMain_po_142_dc142_pg4858_pg3254_contactImg

Anne-Marie Ljungqvist

Värdinna
ann-marie.ljungqvist@stockholmsbf.se
+46 8 587 147 37

Kontakt - ctl00_cph1_dcMain_po_142_dc142_pg4858_pg3249_contactImg

Henrietta Ludwig

Kursansvarig
henrietta.ludwig@stockholmsbf.se
+46 8 587 147 04

Kontakt - ctl00_cph1_dcMain_po_142_dc142_pg4858_pg3253_contactImg

Kenneth Lindström

Kursledare
kenneth.lindstrom@stockholmsbf.se
+46 8 587 147 07

Kontakt - ctl00_cph1_dcMain_po_142_dc142_pg4858_pg3252_contactImg

Satu Saario

Administratör (Sjukskriven)
satu.saario@stockholmsbf.se
+46 8 587 147 09

Kontakt - ctl00_cph1_dcMain_po_142_dc142_pg4858_pg4770_contactImg

Tora Hultgård

Administratör
tora.hultgard@stockholmsbf.se
+46 8 587 147 12

Kontakt - ctl00_cph1_dcMain_po_142_dc142_pg4858_pg3251_contactImg

Åsa Weibahr

Kursadministratör, telefontid mån-tors kl. 8.30-16.00
asa.weibahr@stockholmsbf.se
+46 8 587 147 79

Entreprenadjuridik

Kontakt - ctl00_cph1_dcMain_po_142_dc142_pg4852_pg3206_contactImg

Claes Sahlin

Chefsjurist
claes.sahlin@stockholmsbf.se
+46 8 587 147 31

Kontakt - ctl00_cph1_dcMain_po_142_dc142_pg4852_pg3240_contactImg

Lilian Vo

Juristassistent
lilian.vo@stockholmsbf.se
+46 8-587 147 20

Kontakt - ctl00_cph1_dcMain_po_142_dc142_pg4852_pg4740_contactImg

Maria Andersson

Entreprenad- och affärsjurist
maria.andersson@stockholmsbf.se
+46 8 587 147 14

Kontakt - ctl00_cph1_dcMain_po_142_dc142_pg4852_pg3506_contactImg

Martin Peterson

Entreprenadjurist
martin.peterson@stockholmsbf.se
+46 8 587 147 18

Ekonomi/Administration

Kontakt - ctl00_cph1_dcMain_po_142_dc142_pg4855_pg4906_contactImg

Maja Carlbaum

Redovisningsekonom
maja.carlbaum@stockholmsbf.se
+46 76 232 67 10

Kontakt - ctl00_cph1_dcMain_po_142_dc142_pg4855_pg3245_contactImg

Marie Porter

Ekonomichef
marie.porter@stockholmsbf.se
+46 8 587 147 01

Kontakt - ctl00_cph1_dcMain_po_142_dc142_pg4855_pg3321_contactImg

Marie Widegren

Receptionist
marie.widegren@stockholmsbf.se
+46 8 587 147 46

Kontakt - ctl00_cph1_dcMain_po_142_dc142_pg4855_pg3246_contactImg

Rebecca Edvinsson

Redovisningsekonom (Föräldraledig)
rebecca.edvinsson@stockholmsbf.se
+46 8 587 147 03

Gotlands BF

Kontakt - ctl00_cph1_dcMain_po_142_dc142_pg4854_pg4466_contactImg

Barbro Lilja

Administratör
barbro.lilja@sverigesbyggindustrier.se
+46 8 587 147 11

Kontakt - ctl00_cph1_dcMain_po_142_dc142_pg4854_pg3241_contactImg

Hans Åkerlund

Föreningschef Gotlands Byggmästareförening, företagsrådgivare
hans.akerlund@stockholmsbf.se
+46 8 587 147 28

BF9K

Kontakt - ctl00_cph1_dcMain_po_142_dc142_pg4857_pg3248_contactImg

Anders Larsson

BF9K-ansvarig
anders.larsson@bf9k.se
+46 70 770 94 00

Kontakt - ctl00_cph1_dcMain_po_142_dc142_pg4857_pg4968_contactImg

Kristina Eriksson

BF9K-administratör
kristina.eriksson@bf9k.se
+46 72 173 40 96